SON DAKİKA
30 Ocak 2023 20:08

SON HABERLER

Burak Deniz, iki yıl önceki filminden ateşli pozlarıyla instagram’ı sarstı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Burak Deniz, şu sıralar Maraşlı isimli diziyle ekranlara gelmek için gün sayıyor. Deniz, ayrıca dijital platform için çekilen Yarım Kalan Hayatlar filminde oynamıştı. Deniz, yeni dizisinde Alina Boz ile kamera karşısına geçecek. Hayranlarının merakla Maraşlı dizisini beklediği oyuncu, iki yıl önce çekilen bir filminden kareler paylaştı bugün.

Instagram sayfasından filmin kamera arkasında çekilen fotoğraflarını paylaşan oyuncu, özellikle yabancı hayranlarının yorum bombardımanına uğradı. Arapça, İngilizce, İtalyanca pek çok yorum yapılan oyuncunun fotoğraflarına hayranları bayıldı.

Burak Deniz’in üstü çıplak fotoğrafları için de hayranlarını ateş emojileriyle yorum yaptıkları görülmekte. Ayrıca Burcu Biricik, Umut Eker ve Yağızcan Konyalı gibi bazı ünlü isimlerin de beğeni yaptıkları görülmekte.

“Maşallah, yakışıklılığa bak, çok seksisin, kalp bırakmadın” şeklinde pek çok övgü dolu yorumlar alıyor oyuncu.

Burak Deniz, 2018 yılında oynadığı Arada filminde Büşra Deniz ile birlikte rol almıştı. Mu Tunç’un yazıp yönettiği biyografik, gençlik ve dram filmi, İstanbul’da yaşayan Ozan isimli punk bir gencin, Amerika’da albüm çıkarma hayaliyle, Kaliforniya’ya giden bir gemi biletini bulmaya çalıştığı bir geceyi anlatıyordu.

İşte o filmden karelerle Burak Deniz’in paylaşımı:

Archivo. 📸 @kivilcimgungorun #arada ve tabi ki @diaryofmu 🤙🏼 Stilist @buraksanuk

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler