SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 10:58

SON HABERLER

Burcu Kara hayranlarına müjde, dönem projesiyle dönüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Burcu Kara da tiyatro furyasına katıldı. Oyuncu hayranları ile sahnede buluşmaya hazırlanıyor. Bir süredir provaları devam eden tiyatro oyunu hakkında bir paylaşım yapan Kara,detay verdi.

Bir kez daha dönem kadını rolünü üstleneceğini anlatan oyuncu, izleyicileri 1960’lı yıllara götürecek.

Dizilerde şanssızlıkları ile bilinen Burcu Kara, tiyatro gibi daha yoğun konsantrasyon isteyen sahnede hayranlarına yeteneklerini sergileyecek.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu, “Yine dönem kadını oluyorum.Bu sefer altmışlara ışınlanıyoruz.Siz en çok hangi dönemi seviyorsunuz?” diye sordu.

2007 yılında ilk kez tiyatro ile Çolpan İlhan sayesinde tanışan Burcu Kara,üzerinde çalıştığı tiyatro projesi hakkında bir röportajında şu bilgileri vermişti:

“Tiyatroda hep komedi oynadım. Daha önce Güllü, ardından 2012’de Tatlı Çarşamba oyunu da komediydi. Şimdi Jest Tiyatro’nun imzasını attığı Karanlıkta Komedi adlı oyunda yer alıyorum. Özel hayatımda asla arkadaşlık yapmayacağım biraz şaşkın, biraz şımarık ve garip bir kızı taşıyacağım tiyatro sahnesine. Benim için keyifli olacak.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler