SON DAKİKA
18 Eylül 2019 08:19

SON HABERLER

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’dan çok özel afili pozlar!

Afili Aşk dizisinin hayranları bu pozlara bayılacak… Yaz ekranının en başarılı yapımı olarak ortaya çıkan Afili Aşk, kış sezonunda da izleyicileri Çarşamba akşamları mutlu etmeye devam edecek. Geçtiğimiz hafta Sen Anlat Karadeniz’in başlamasına rağmen birinciliğini kaptırmayan Afili Aşk çok iyi bir tempo tutturdu. Dizinin iki yıldızı ise yeni sezon için verdikleri özel pozlarla gündemde.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk yeni sezon için objektif karşısına geçti… Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, ekrana geldiği günden bu yana izleyicinin gözdesi olan dizisi Afili Aşk, yeni sezona ara vermeden devam ediyor.

AŞK YAKINDA MI?

Dizinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk, geçtiğimiz haftalarda objektif karşısına geçti. Canlandırdıkları Kerem ve Ayşe karakterleriyle yaz aylarının en çok konuşulan çifti olan Ertuğrul ve Özberk, dizideki enerjilerini fotoğraf çekimlerinde de yansıttı.

Ayker fanlarının “Ne zaman sevgili olacaklar?” sorusuna ikili, bu pozlarla “Dizide aşk yakında” mesajı verdi. Ekranın sevilen çifti, romantik pozları ve tarzlarıyla da yeni sezonda çok konuşulacaklarının sinyalini verdi.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı Afili Aşk’ın senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün kaleme alıyor. Geçtiğimiz yaz aylarında komedi ve romantizmin tek adresi olan Afili Aşk, yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları Kanal D’de.

İlgili Haberler