SON DAKİKA
26 Haziran 2019 04:51

SON HABERLER

Burcu Özberk’in Afili Aşk dizisindeki ağabeylerine yan bakılmaz!

Afili Aşk dizisi 12 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranında başlıyor. Diziden yeni bilgiler ve fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Burcu Özberk’in canlandırdığı Ayşe karakterinin baskıcı iki ağabeyi var ki, diziye renk katacaklar.

Taner Rumeli, Ayşe’nin büyük ağabeyi Rıza karakterine hayat verecek. Küçük ağabey Erkut karakterini ise Uğur Uzunel canlandıracak. Sokakta yan bakmak istemeyeceğiniz türden iki baskıcı ağabeyin Ayşe ile maceraları dizinin ayrı bir merak unsuru olacak.

Kanal D’nin Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak yeni dizisi “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak. Bu yazın en “afili aşk”ının yaşanacağı dizide birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceraları da izleyicilere neşeli anlar yaşatacak.

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği Afili Aşk’ta başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk paylaşıyor. Dizide İstanbul’un eski tekstilcilerinden olan varlıklı iş insanı Muhsin Yiğiter’in (Altan Erkekli) iki oğlu vardır. Büyük oğlu Samet (Ozan Dağgez), Muhsin beyin ilk kurduğu tekstil atölyesinden sorumludur. Küçük oğlu Kerem (Çağlar Ertuğrul) ise, girişimci zekasıyla aile şirketini internetten alışveriş sektörünün lideri haline getirmiştir. Ancak çapkın Kerem, yine de babasının gözüne girememiştir. Muhsin Bey ve eşi Yelda hanım, Boğaz sırtlarındaki köşklerinde zengin bir hayat sürmekte; Samet, eşi Hülya (Asena Tuğal) ve Kerem de onlarla birlikte yaşamaktadır.

Ailenin eski tekstil atölyesinde çalışan Ayşe Özkayalı (Burcu Özberk) ise, iki abisi, annesi Melahat (Benian Dönmez), yengesi Nazmiye (Beril Pozam) ve küçük yeğeniyle birlikte yaşamaktadır. Büyük abisi Rıza (Taner Rumeli) mahalledeki kahveyi işletmekte ve küçük abi Erkut (Uğur Uzunel) ise Ayşe’nin maaşıyla geçinmektedir. Abilerinin baskısı altında sıkıcı, tatsız bir hayat yaşayan Ayşe ile Kerem’in yolları kaderin garip bir cilvesiyle kesişecektir. İşte o andan itibaren hem iki gencin hem de aralarında sınıf farkı olan bu iki ailenin yaşamı geri döndürülemeyecek şekilde değişecektir.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı Afili Aşk, Çarşamba akşamı Kanal D’de…

İlgili Haberler