SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:15

SON HABERLER

Çarpışma 20. bölümünde Cansız ile Kadir’in iç burkan yüzleşmesi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çarpışma dizisinin 20. bölümü 2 Mayıs Perşembe günü izleyicilerle Show TV ekranında buluşmaya hazırlanıyor. Dizi 24. bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin bu bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Kadir, babası Cansız’a silahı doğrultuyor ve Veli’ye ‘Cansız bu adam mı?’ diye soruyor. Cansız’ı alı koyan Kadir ne yapacak merakla bekleniyor. Cansız ile Kadir konuşuyor, Kadir ağlıyor… Peki Cansız, Kadir’e ne anlattı? Videodan 20. bölümden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın 20. bölümünde Kadir ile Zarif arasında büyük bir hesaplaşma yaşanırken, Kadir, Zarif’in Cansız olduğunu öğrenecek mi? Kadir, baba katili mi olacak? soruları da merak ve heyecan uyandırıyor.

Peki 19. bölümde neler yaşanmıştı?

Zeynep, Kerem ve Cemre ölüm arabasının içindedir. Bomba büyük bir gürültüyle patlar, silahlar çekilir, mermiler yağmur gibi yağar ve ortalık birden savaş alanına döner.

Cansız, o anlarda Ivan’a kabusun, yolun sonuna gelen Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre’ye ise mucizenin adı olacaktır. Kadir mucizeyi yaratan, yani kendisini kollayan birisinin olduğunu anlar. Bir yandan bu gizemli kişinin kim olduğunu öğrenmeye, diğer yandan da saldırının arkasındaki işbirlikçileri bulmaya çalışır.

Kadir’in yanı sıra, Veli de Ivan’ın peşindedir. Veli, kendisini Ivan’a götürecek yolu da bulur. Ancak Veli’nin olduğu kadar Ivan’ın da bir planı vardır. Veli, Ivan’ın ağına düşer. Öte yandan Kerem, vefa borcu olduğunu düşündüğü Meral’e yardım etmeye karar verir ama nereden başlayacağını bilememektedir. Kerem’in, Yakup’u ve Meral’i bulmasını sağlayabilecek fikir ise Cemre’den gelir.

Zeynep, Cemre’nin Belma ve Demir’e boyun eğmesini içine sindiremez. Kendince bir çözüm üretir ama yapacağı hamle bambaşka bir tehlikenin fitilini ateşleyecektir. Kadir, Ivan’ın izini ve inini bulur. Ancak her şey daha yeni başlayacak, ölüm bir Kadir’in bir Ivan’ın kapısını çalacaktır.

Senaryo : Ali Aydın
Yapımcı : Kerem Çatay-Pelin Diştaş
Yönetmen​ : Uluç Bayraktar
İdari Yapımcı : İsmail İçen
Dizi Müzikleri: Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu
Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ
Zeynep: Elçin Sangu
Veli: Onur Saylak
Cemre: Melisa Aslı Pamuk
Kerem: Alperen Duymaz
Haydar: Erkan Can
Selim: Mustafa Uğurlu
Meral: Merve Çağıran
Belma: Rojda Demirer
Demir: Hakan Kurtaş
Galip: İsmail Demirci
Aslı: Sevtap Özaltun
Serpil: Gonca Cilasun
Ömer: Yıldırım Şimşek
Aylin: Gökçen Çiftçi
Deniz: Merve Nil Güder

İlgili Haberler