Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinde belirsizlik ortadan kalktı!

23 Ocak 2018 Salı, 14:10
Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinde belirsizlik ortadan kalktı!
Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisinin çekimleri başlıyor!

Son olarak geçtiğimiz sezon final yapan İçerde dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy’un Netflix’teki yeni dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Netflix’in Türkiye’de çekeceği ilk dizide rol alacak olan Çağatay Ulusoy’un yeni projesinin çekimleri Mart ayında başlayacak. Melisa Aslı Pamuk’la kamera karşısına geçmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde önce ABD’den dönmüştü.

Yeni dizinin ismiyle ilgili bilgi verilmedi ancak konusu netleşti. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Dijital platform dizisi 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. ‘Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’ adlı romandan uyarlanacak olan dizi, Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak.

SERENAY SARIKAYA REDDETTİ!

Hatırlanacağı gibi Çağatay Ulusoy yeni dizisinde Serenay Sarıkaya’nın partneri olmasını istemiş ancak güzel oyuncunu bu teklifi kabul etmemişti. Sarıkaya, Fi dizisinin bitmesinin ardından Amerika’ya oyunculuk eğitimi almaya gideceği için gelen teklifi reddettiğini açıklamıştı. Sarıkaya’nın eski aşkı Çağatay Ulusoy ile yeni bir dizide tekrar partner olmasının Kerem Bürsin ile arasını açabileceğini düşündüğü için böyle bir karar aldığı yorumları yapılıyor.

çağatay ulusoy haberleri için

melisa aslı pamuk haberleri için