SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 00:46

SON HABERLER

Çağla Şıkel’e hayranlarından mesaj var: ‘Acaba o iki çocuğu kim doğurdu’!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağla Şıkel, instagram hesabından seksi bir pozunu paylaştı.

Fox TV ekranında hafta içi sabah saatlerinde program yapan Çağla Şıkel, öğretici bilgilerle dolu programındaki başarıyla dikkat çekmekte.

Ayrıca tanıtım çekimlerinde yer alan, defilelere katılan, paylaşımlarıyla dijital dünya için içerik de üreten Çağla Şıkel, aynı zamanda 2 çocuk annesi…

Kuzey ve Uzay’ın bakımını da es geçmeyen Çağla Şıkel, çalışkanlığı ile hayranlarından takdir almakta.

Şıkel’in seksi paylaşımına yapılan yorumlarda birisi de “Acaba o iki çocuğu ben mi doğurdum! Bu ne fizik Çağla abla genç kız gibisin maşallah” şeklindeydi.

Ünlü modelin hayranları fit haline şaşırmadan edemiyor.

İşte o paylaşım:

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllardaAtatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyuncusu olarak yer aldı.

İlgili Haberler