Ana sayfa Sosyal Medya Çağla Şıkel’in Anneler Günü mesajına reklam karıştı, takipçileri kızdı!

Çağla Şıkel’in Anneler Günü mesajına reklam karıştı, takipçileri kızdı!

tarafından ker_def

Fox TV’de hafta içi her gün Çağla İle Yeni Bir Gün programını sunan Çağla Şıkel, anneler günü öncesinde annesi ve ablası Berna ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Televizyongazetesi/Detay – Şıkel, bugünlere gelmesinde annesinin çok büyük emeği olduğunu anlatırken aynı zamanda bir kampanyayı da instagram hesabından duyurdu.

Çağla Şıkel, takipçilerine de annesiyle eski fotoğraflarını paylaşacak ve teşekkür cümlesi yazıp etiketleyecek 20 şanslı kişiye bir sürpriz olduğu duyurusunu yaptı.

Ancak bu paylaşıma kimi takipçileri eleştirel yorumlar yazdılar. Başlangıçta okurken sadece Anneler Günü mesajı olduğunu düşünen takipçileri, mesajın sonundaki gözlük markasının reklamını görünce bu duruma tepki verdiler.

Bir takipçisinin şu sözleri dikkat çekti: “yani sonuc guneş gozlune bagladın çagla reklamla annenı aynı kareye sokmasan senin ihtiyacın yok buna pes dıyorum sana”

İşte Şıkel’in o açıklaması :

Bugüne kadar kat ettiğim yolda önceliğin ve son sözün sahibi hiç değişmedi. O hep destekçim oldu, hep tamamlayıcım.. O kişi elbette annemdi! ❤️ Yani ben #AnnemleHepTamam oldum. ❤ Beni hiç ama hiç yalnız bırakmadığın için sana nasıl teşekkür etsem bilemem annem ❤?? Bu arada bir duyurum var; sen de annenle eski fotoğraflarından birini ve ona söylemeyi ertelediğin teşekkür cümleni #AnnemleHepTamam etiketiyle paylaş. @atasunoptik’ten güneş gözlüğü kazanacak 20 şanslı kişiden biri ol!

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllardaAtatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şikel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyuncusu olarak yer aldı.