Ana sayfa Dizi Analiz Camdaki Kız dizisi ekibinde moraller yükseldi, hikayede ise işler karıştı!

Camdaki Kız dizisi ekibinde moraller yükseldi, hikayede ise işler karıştı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yayınlanan 32’ inci bölümü Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde tüm rakiplerinden daha iyi reyting elde ederek birinci oldu. Dizinin uzun bir aradan sonra yeniden zirveye çıkması ekibin moralini çok yükseltti.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan bölümü izleyicinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla Perşembe akşamına damgasını vurdu.

Camdaki Kız’ın 32. bölümünde Sedat ile aralarında ne olduğunu öğrenmek üzere Cana’nın karşısına çıkan Nalan, evliliğini korumak için adımlar attı. İlişkisinin tehlikeye girdiğini hisseden Sedat ise yalanlarını sürdürerek, Cana ile geçmişini saklamaya devam etti.

Billur ve Nalan’ın akşam yemeğine davet edilen Hayri, içtenliği ve samimiyetiyle ikisini de etkiledi. Ne Nalan ne de Hayri, bu yemeğin üzerlerinde bıraktığı etkiyi uzun süre atabildi. Cana’yı yaptıklarına pişman etmeye kararlı olan Alp, son çare olarak Nalan’a ulaştı.

Nalan, Sedat’la olan evliliğini bitirme kararı alıyor! Cana ile olan olaylar iyiden iyiye içinden çıkılma bir hal almıştır. Feride gerçekleri Nalan’dan saklamaya çalışsa bile bunda başarılı olamaz. Nalan, Alp ile görüşür ve ondan duydukları şok etkisi yaratır.

Hayri ve Nalan arasındaki samimiyet de artmaya başlamıştır. Hayri Nalan’a bir hediye verir.

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00’da Kanal D’de!