Ana sayfa Sosyal Medya Camdaki Kız dizisinin setinde en çok yemek yiyen oyuncu ortaya çıktı!

Camdaki Kız dizisinin setinde en çok yemek yiyen oyuncu ortaya çıktı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kanal D’nin Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, her perşembe akşamı izleyiciyi ekrana kitlemeye devam ediyor.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç , Tuğrul Tülek, Hande Ataizi ve Enis Arıkan’a, Nur Sürer, Devrim Yakut, Tamer Levent ve Şerif Erol’un da aralarında bulunduğu deneyimli oyuncu kadrosunun eşlik ettiği yapımda ‘Selen’ karakterine hayat veren Selma Ergeç ile ‘Levent’ karakterini canlandıran Tuğrul Tülek Onedio sosyal içerik platformunda sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı.

Selma Ergeç dizide görümcesini canlandırdığı, Burcu Biricik’e övgüler yağdırdı. Ekip olarak çok iyi anlaştıklarını ve çok keyifli çalıştıklarını söyleyen Ergeç, “Ekipçe çok şahane anlaşıyoruz, o yüzden mutluyum” dedi.

Camdaki Kız dizisinin setinde en çok yemek yiyen oyuncu ortaya çıktı! 8

“Psikolojiyi anlatan dizilerde oyuncunun karaktere girmesi zor oluyor mu?” sorusuna Selma Ergeç, “Bizim dizide Burcu’nun karakteri çok zor. O yüzden benim bir şey söylememem gerekiyor. Ben yine iyiyim yani. Burcu’nun ve Nur ablanın işi çok zor” yanıtını verdi.

Rolüyle alakalı danışmanlık alıp almadığı sorulan Selma Ergeç, “Ben almıyorum çünkü benim karakterimde öyle beni çok zorlayan bir durum yok” şeklinde konuştu.

Camdaki Kız dizisinin setinde en çok yemek yiyen oyuncu ortaya çıktı! 9

Sette yemeklerin  çok güzel olduğunu belirten Tuğrul Tülek kendisiyle ilgili bir itirafta bulunarak; “En çok tekrar aldığımız sahneler yemek sahnesi. Bir gün içinde iki yemek sahnesi çekiliyorsa çok zorlanıyorum. Çünkü çok yemek yiyorum ben sahnelerde” açıklamasını yaptı.

Selma Ergeç ile Tuğrul Tülek’in sosyal medyadan gelen soruları yanıtladıkları videonun tamamını aşağıda izleyebilirsiniz;