Ana sayfa Sosyal Medya Camdaki Kız dizisiyle ilgili 3 yanlış bir doğru var ama hala eksik tamamlanmadı!

Camdaki Kız dizisiyle ilgili 3 yanlış bir doğru var ama hala eksik tamamlanmadı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle buluşan Camdaki Kız dizisinin ilk sezonu çok etkileyici oldu. 9 bölüm süren dizinin ikinci sezonu öncesinde hazırlıklar devam ediyor. Yakında sete çıkması beklenen dizinin hayranları ise en çok Hayri karakterini kimin canlandıracağını merak ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu çok iyi bir ikili oluşturdu. Nalan ve Sedat karakterlerinin ilk sezondaki etkileyici hikayesi, Hayri karakterinin gelişi ile büyük bir değişim yaşayacak.

Sezon finalinde ortaya çıkan Hayri karakterini kimin canlandıracağı konusu ise hala netleşmedi… Daha önce ortaya atılan bazı isimler vardı. Celil Nalçakan, İbrahim Çelikkol ve Erkan Kolçak Köstendil isimleri geçtiğimiz aylarda öne sürülmüştü. Ancak bu 3 isim için ortaya atılan iddiaların doğru olmadığı netleşti… Dizideki Hayri karakteri ile ilgili bilgilerini paylaşan Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu, hatalı bilgiyi de düzelmiş oldu.

3 ünlü ismin dışında Cihangir Ceyhan ile görüşmeler yapıldığı konusu öne çıkmıştı. Sina Koloğlu, Ceyhan’ın ismini doğruladı ama henüz karakteri kimin canlandıracağının netleşmediğini de duyurdu.

Sina Koloğlu, köşe yazısında Camdaki Kız dizisindeki son durum için şöyle yazdı: “Kanal D’nin önümüzdeki sezonun iddialı dizilerinden ‘Camdaki Kız’da Hayri karakterini kimin oynayacağı merakla bekleniyor. Bazı isimler konuşulmaya başlandı. Önce Celil Nalçakan, İbrahim Çelikkol ve Erkan Kolçak Köstendil isimleri öne sürüldü. Sonra Cihangir Ceylan adı üzerinde mutabakata varıldığı haberi yapıldı!

Sordum durumu. Bana gelen bilgilerde bu isimlerin büyük bölümünün yer almadığı yönünde. Bildiğim Cihangir Ceylan’la görüşme yapılmış. Bu role uygun bu yaş grubundan başka oyuncuların da olduğu söyleniyor.”

Camdaki Kız dizisinde her şey tamam ama tek eksik Hayri karakterini canlandıracak oyuncunun netleşmemesi… Dizi için ekip çekimlere başladı. Geçtiğimiz gün Burcu Biricik, ikinci sezon için sete çıktıklarını duyurmuştu.

Dizinin ikinci sezonu yine çok ilgi çekecektir. Ancak Hayri karakteri konusunun da artık bir çözüme kavuşması gerekiyor. Dizide tek eksik olarak bu karakteri kimin canlandıracağının netleşmemesi gösterilebilir.