SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 04:08

SON HABERLER

Can da izleyici de şaşırıp kaldı! Gülperi dizisinde yine ayrılık rüzgarları esiyor!

Televizyongazetesi/Analiz
Show TV’de dün akşam 13. bölümü yayınlanan Gülperi dizisinde, yine çocukların ve Gülperi’nin başına gelmeyen kalmadı.

Yakup yetmezmiş gibi bir de Şeyma musallat oldu Gülperi ve çocuklarına.

Kadir’i elinden aldığına inandığı Gülperi’yi düşman gibi gören Şeyma, atabileceği her iftirayı atmaya hazır bir şekilde tutumuyla ekran başındaki herkesi de delirtiyor iyice.

Yeni bölümde çocuklarını elinden alıp Gülperi’ye acı çektirmek için çırpınan Şeyma, Yakup ile anlaşıp velayet davası açtı.

Açılan velayet davasında sürpriz bir gelişme yaşandı.

Şeyma, Gülperi’nin aleyhine elinden geleni ardına koymazken ve avukatlığını yaptığı Yakup Taşkın da oğlu Ejder’in ölümünden sorumlu tuttuğu Gülperi’yi bitirmek, acı çektirmek için uğraşmaya kararlı.

Velayet davası açılan Gülperi, mahkemede Kadir’in savunmasıyla Şeyma’nın iftiraları arasında zor anlar yaşadı.

Şeyma, mahkemeye Gülperi ve avukatı Kadir arasında bir ilişki olduğunu söyleyerek birlikte çekilen resimleri verince ikisi de zor durumda kaldı.

Ertesi gün salona getirilen çocukların annelerinde kalmak istemeleri ve onu savunmalarına karşın hakim, beklenmeyen bir karar verdi.

Sevgi evine götürülen çocuklardan Bedriye ve Hasan’ın annelerine, Can’ın ise dedesine verilmesini onayladı.

Can, duyma problemi yaşarken olanlardan habersiz bir şekilde şaşkın şaşkın ne olduğunu sorarken, Gülperi büyük bir acı yaşamaktaydı.

Can’ın bu hali, izleyenlerin de yüreklerini burktu.

Bu arada Ejder’in mezarına gelen adamın kim olduğu ise büyük merak konusu. Tam mahkeme bu kararı açıklarken adam da o anda Ejder’in mezarının yanında durmaktaydı. Yüzü görünmeyen kişinin kimliği şimdiden merak konusuyken, sosyal medyada bu kişinin Gülperi’nin öldü denilen ama cesedi bulunamayan kocası olduğu şeklinde tahminler yürütülmekte.

İşte mahkemenin kararını açıkladığı o sahneler:

İşte Hasan’ın mahkemede annesi ile ilgili yaptığı o duygusal konuşma:

İlgili Haberler