Can Kırıkları dizisi 2. bölüm fragmanı izle – 15 Ekim Pazartesi

08 Ekim 2018 Pazartesi, 23:58
Can Kırıkları dizisi 2. bölüm fragmanı izle – 15 Ekim Pazartesi

Başrollerinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit ve Alican Yücesoy’un yer aldığı Can Kırıkları dizisi atv ekranlarında 8. Ekim Pazartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Dizinin ilk bölümü özellikle sosyal medyada olumlu tepkiler aldı.

İkinci bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu. Dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

15 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de atv’de yayınlanacak 2. bölümden ilk görüntüler aşağıda:

1. bölümden detaylar…

Ünlü işadamı Cihan Karadağ’ın evinde gerçekleşen partide, bir genç kız terastan düşerek hayatını kaybeder. Bu şüpheli ölüm sadece basının değil, komiser Leyla ve Zeynep’in hayatlarının da orta yerine bomba gibi düşer.

Leyla, yıllar önce kendisini de ölüme atan Cihan Karadağ’dan kanun yoluyla hesap sormak isterken, yolu eski dostu Zeynep’le kesişir. İki kadının birbirlerinden sakladıkları geçmiş sırları, onları yeni bir cinayetin suç ortağı yapacak ve hayatlarını geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.

Genel Hikaye:

Leyla ve Zeynep… Gençlik yıllarında yakın arkadaş olan iki genç kızın hayatları travmatik bir olay sonrası ayrılır. İkisi de kendi yoluna gider ve farklı şehirlerde polis olurlar. Yıllar sonra geçmişin yaralarının tekrar deşilmesine neden olan bir cinayet davasında yeniden bir araya gelirler! Artık bir komiser olan Leyla, kendisini ölüme terk eden Cihan’ı cezalandırmak için peşine düşer. Leyla’nın açtığı kutudan, artık mutlu bir ailesi olan Zeynep’in tecavüzcüsü de çıkmıştır! Üstelik yıllar sonra girdikleri yolda, geçmişlerinden haberi olmayan amirleri Aslan’ın gözleri hep Leyla ve Zeynep’in üzerinde olacaktır. Eski aşklar depreşir, eski defterler açılır, düşmanlıklar alevlenir. Sırlar ortaya saçılır.

alican yücesoy haberleri için

atv haberleri için