SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 15:20

SON HABERLER

Can sürpriz bir kararla dönüyor! Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragman

Star TV’de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisinin 41. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Bir yıl boyunca denize açılan Can, babası için geri dönmüştü. Ancak Sanem’in onu istemediğini düşünen Can, teknesine binip gitmişti.

41. bölüm tanıtımında Can’ın, Sanem’in kitabını okuduğu ve yeniden ümitlenip geri döndüğü görülüyor.

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünde oynadıkları dizinin 41. bölüm tanıtımında sürpriz bir kişi de diziye katılıyor.

40. Bölüm Özet:

Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir.
Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil Can’a kimse ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile bekleden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.
Oysa Can da son bir yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Agresif, kötü, sevdiğine zarar veren bir adam olarak görmüştür kendini. Ve Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.
Yurtdışından dönen Aziz bey, yakın arkadaşı Remide hanımın yardımıyla Can’ı bulur ve görüşmek ister. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.
Sanem ve Can birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan kurmuştur. Aziz, Remide ve dostlarının yardımıyla birleşmeleri hız kazanır. Hayatının aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın aşk ve tutku dolu masalı burada başlıyor.

İlgili Haberler