SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 19:47

SON HABERLER

Can Yaman ile Demet Özdemir gerçeği İtalya’ya bile yansıdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İtalya’nın en çok izlenen programlarından birisi Verissimo… Silvia Toffanin, her bölümde ünlü bir ismi konuk ediyor… Bu sefer de o stüdyoda yer alan isim Demet Özdemir oldu. İtalya’da Daydreamer olarak yayınlanan Erkenci Kuş isimli dizide Can Yaman ile başrolde yer alan Demet Özdemir, 2,5 milyon kişiye ulaşan programda Türkiye’nin gururu oldu.

Kıyafetinden tavırlarına, sözlerinden vücut diline kadar çok iyi bir iş çıkartan ünlü oyuncu, sosyal medyada da yüz binlerce mesajın paylaşılmasıyla en az 4 ülkede gündem oldu.

Sunucu Silvia Toffanin oyuncuya sorduğu sorulardan birisi de Erkenci Kuş dizisinde birlikte rol aldığı Can Yaman oldu… Demet Özdemir çok güzel sözlerle partneri hakkında olumlu ifadeler kullandı.

Ancak ikilinin arasındaki görüşmeme hali, Demet Özdemir’in sözlerine bile yansıdı. Birlikte eğlendiklerini ve çok çalıştıklarını hatırlatan Demet Özdemir, Erkenci Kuş dizisinin de hayatında hep çok önemli bir konumda olacağını ifade etti. Diziden dolayı gurur duyduğunu anlatan oyuncu, Can Yaman hakkında ise şöyle konuştu:

“Can Yaman ile mükemmel bir ilişkimiz var, birlikte harika bir yolculuk oldu. Ona başarılı bir kariyer diliyorum. Arkadaşız, birbirimizi çok sık görmesek de çok sevdiğim değerlerle dolu bir insan. O çok değer verdiğim biri.”

Demet Özdemir, eski partnerini çok güzel sözlerle andı. Ancak ‘birbirimizi çok sık görmesek de’ ifadesini de özellikle kullandı.

Bilindiği üzere Erkenci Kuş dizisinden sonra Demet Özdemir ile Can Yaman bir daha bir araya gelmedi. Hatta Can Yaman’ın 2019 yılının Aralık ayında Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada ‘sevgili’ olduklarına gönderme yapan sözleri de ünlü oyuncuyu rahatsız etmişti.

İkilinin aşk yaşadıkları iddiası var, magazin gündeminde bu çok konuşuldu. Ancak şimdiye kadar ortaya net bir şekilde bunu kanıtlayan kesinlikte bir kanıt yok. Tabii ki Can Yaman’ın, röportajdaki şu sözleri de hala kayıtlarda duruyor:

Soru: Tabii bu uyumda sevgili olmanız da etkisi var.

Yanıt: ‘Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık.’

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler