Ana sayfa Dizi Haberleri Can Yaman ve Özge Gürel’ın Bay Yanlış’ta partner olmasının arka planı!

Can Yaman ve Özge Gürel’ın Bay Yanlış’ta partner olmasının arka planı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Koronavirüs Bay Yanlış dizisine engel olamadı! Can Yaman ve Özge Gürel’i buluşturan Bay Yanlış dizisi için hazırlıklar sürüyor. Gold Film imzalı proje bir yaz dizisi olarak hazırlanmakta… Çekimlerin de Mayıs ayında başlaması planı var.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde çalışmaların durduğu bir ortamda yaz sezonu için dizi projesi ortaya koymak önemli bir adım oldu. İzleyiciler için de moral verici bir gelişme. Birsen Altuntaş’ın TV100’deki haberine göre oyuncu görüşmeleri internet üzerinden yapılmaya devam ediyor.

Aslı Zengin’in senaryosunu yazmakta olduğu dizinin yurt dışı odaklı olduğu başrol oyuncularından belli. Can Yaman, yurt dışında ismi en çok konuşulan erkek oyuncu. Özge Gürel ise uzun süredir yurt dışında çok sevilen,dizileri popüler olan bir isim…

Haliyle ikisinin buluşması romantik komedi üzerine ve yurt dışı hedefli olacaktır. Romantik komedilerin yurt dışında daha çok izlenmesi, daha iyi gelir getirmeleri Bay Yanlış dizisinin de yabancı hayranların beklentilerini karşılayacak bir proje olacağının işaretleri var. Gold Film’in sahibi Faruk Turgut ve Can Yaman, daha önce yaptıkları açıklamalarda yurt dışını hedefleyeceklerini söylemişlerdi.

Ufak Tefek Cinayetler’in yönetmeni deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği projenin Mayıs ayı gibi sete çıkması planları yapılıyor.