SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 14:31

SON HABERLER

Canevim 11. bölüm fragmanları, özeti ve fotoğrafları!

Canevim dizisi 1 hafta aradan sonra ekrana dönüyor… Bayram haftasında ekranda yerini alamayan Canevim, 19 Ağustos Pazartesi saat 20:00’de atv ekranlarında 11. bölümüyle yer alacak.

Taylan ile Ömer Arasındaki Güç Savaşının Galibi Kim Olacak?

Ceylan, Gerçekleri Öğrenecek mi?

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Canevim dizisinde yer alan dieğr oyuncular ise şöyle: Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı.

Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor?İşte detaylar:

“Ömer, Taylan’ın gerçek niyetini Ceylan’a ispatlayabilmek için her şeyi göze almıştır.

Canevim 11.bölüm 1. fragmanı:

Feryal, oğlunun şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmasının arkasında Ömer’in olduğunu düşünmektedir.

Feryal’in Ömer’i takibi ve açıktan saldırıları Ceylan’ı büyük bir çıkmazda bırakır.

Taylan ile Ömer arasındaki güç savaşı devam ederken, Fikret ve Kristina’dan gelen bir haber herkes için dönüm noktası olur. Ceylan’ın gerçekleri öğrenmesi için son bir adım kalmıştır.

Canevim 11.bölüm 2. fragmanı:

Ömer ve Taylan, ikisi için de zamanın kısıtlı olduğu bir yarışın içine girer. Elvan’ın geçmişinden gelen Zeki, peşindeki tehlikenin ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Sezgin’in bu gizemli adamla ilgili soruları ve merakını geçiştirmeye çalışan Elvan, yaklaşan bu büyük tehdide karşı kendini korumak zorundadır.
Öte yandan Müjgan’ın Yener’le ilişkisini öğrenen Melis, Müjgan’ı kendisi için avantajlı olacağını düşündüğü bir yola ikna eder.

apımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme almakta.

İlgili Haberler