SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 08:17

SON HABERLER

Canevim dizisi Hercai gibi patlama yaparsa şaşırmayın!

Canevim dizisi büyük merakla bekleniyor. Biran Damla Yılmaz hayranları özellikle heyecanlı… Diziyle ilgili yayınlanan fragmanlar beğeniyle takip ediliyor. Sosyal medya yorumlarına bakılırsa Canevim dizisi, Hercai gibi patlama da yapabilir.

Koliba Film’in merakla beklenen yeni dizisi CANEVİM’in 1. Bölüm tanıtımı dün akşam yayınlandı. Yakında atv ekranlarında yayınlanacak dizinin tanıtımı büyük ilgi gördü ve sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

Yayınlanmadan büyük ilgi çeken ve fanları oluşan Canevim dizisinin çekimleri devam ediyor.

Dizi, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde gelişen olayları anlatıyor.

“Aile yıldızlar gibidir… En çok karanlıkta parlar” sloganıyla dikkat çeken Canevim dizisi, özlediğimiz değerleri hatırlatıp ailelerin buluşma noktası olacak.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’de başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik paylaşıyor.

Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı’nın rol aldığı dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olacak, izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak Canevim, yakında atv ekranlarında…–

İlgili Haberler