Ana sayfa Dizi Haberleri Canım Annem dizisi, Emre Atılgan’ın hayalini gerçekleştirmesine vesile oldu!

Canım Annem dizisi, Emre Atılgan’ın hayalini gerçekleştirmesine vesile oldu!

tarafından ker_def

Canım Annem dizisinde Ramo karakteriyle Emre Atılgan hayatının fırsatını yakaladı. TV8 ekranında hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem dizisi, günlük dizilerin yeniden öne çıkmasını sağlayan projelerden birisi oldu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu tv8 ekranında beğeni toplayan Canım Annem dizisinde genç oyuncular da dikkatleri çekmeye başladı.

Bu isimlerden birisi de Emre Atılgan oldu. Sportif kişiliği ile dikkatleri çeken oyuncu, Canım Annem projesi ile birlikte sosyal medyada dikkat çeken isimlerden birisi haline geldi. Konya doğumlu olan Atılgan, oyunculuk hedefi doğrultusunda hayatına İstanbul’da devam etme kararı alarak, bu şehre yerleşti. Sonrasında da Canım Annem dizisinde Ramo karakterini canlandırarak hayallerini gerçekleştirmenin ilk adımını attı.

Ramo’nun zor bir karakter olduğunu ifade eden oyuncu, birlikte çalıştığı patronunun yanlışlarına ses çıkartmayan birisi ama yanlış olduğuna biliyor. Emre Atılgan, Ramo karakterinin bu yönünün sevmediğini dile getirdi.

Canım Annem dizisi, Emre Atılgan'ın hayalini gerçekleştirmesine vesile oldu! 48

Oyunculuk kariyeri için çeşitli eğitimler de alan Atılgan, “Oyunculuk kariyerine başlamadan önce birçok kez farklı önemli isimlerden oyunculuk eğitimleri aldım. Çünkü bir değil milyonlara hitap edeceğin için özenli davranılması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden daha başarılı bir aktör olmak içim oyunculuk eğitimlerime hala devam etmekteyim” diye konuştu.

Fiziksel özellikleri ile sosyal medyada konuşulmaya başlanan Emre Atılgan, ayrıca sporu hayatının bir parçası haline getirmesiyle de dikkatleri çekiyor.

Sosyal medya paylaşımları ile konuşulan oyuncu, fitness yapıyor ve tenis ile ilgileniyor. Oyunculuk konusunda Canım Annem dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Emre Atılgan, Ramo karakteri ile kariyeri adına başarılı bir dönemden geçiyor.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu da olması nedeniyle spor ile iç içe bir hayatı benimseyen oyuncu, fiziksel görünümünde de spora çok şey borçlu.