SON DAKİKA
1 Şubat 2023 16:00

SON HABERLER

Cansel Elçin’in aklından bir türlü çıkartamadığı bir efsane dizi var!

Hatırla Sevgili, Gönülçelen ve Sol Yanım gibi dönemin en sevilen dizilerinde canlandırdığı karakterler ve karizmatik duruşu ile akıllara kazınan başarılı oyuncu Cansel Elçin MAG Ağustos sayının konuğu oldu.

Cansel Elçin, farklı konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Oyuncu, “Aşık halim gayet normal. Hatta belki daha rahat. Sevmek ve sevilmek çok güzel bir duygu. “Duygularımla hareket ediyorum. Geçmişte yaptığım her şeyi duygularımla yaptım” ifadelerini kullandı.

Bulutlardan Aşağı isimli kısa filmi ve ileriye yönelik hedeflerini MAG Okurları ile paylaşan başarılı oyuncu Cansel Elçin, şöyle konuştu: “Filmde Sorumsuz bir babayı canlandırıyorum ama aslında içinde kötülük olan biri değil. Sadece sevgisini göstermekte, aktarmakta problemler yaşayan bir adam… Geçmişte yanlış tercihler yapmış ve hayatından memnun olmayan biri.”

Bir döneme damga vuran Hatırla Sevgili isimli efsane dizi hakkında da açıklamalarda bulunan oyuncu, ne kadar önemli bir iş yaptıklarını şöyle anlattı:

“Sanırım yakın tarihimizi televizyonda izlemek insanları çok etkiledi. Bir yandan ön planda dramatik bir Romeo-Juliet hikâyesini izlerken diğer yandan o dönemi yaşayanlara tarihimizin objektif bir dilde travmalarını aktarabildik. Bunu çok iyi bir senarist (Nilgün Öneş) ve çok iyi bir yapımcıyla (Tomris Giritlioğlu) başarabildik. Hatıra Sevgili çok kaliteli ve kalıcı bir iş oldu.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler