SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:15

SON HABERLER

Çeksene elini Reyyan! Hercai sezon finalinde hem mutlu eden hem de kızdıran sahne!

Televizyongazetesi/Detay – atv ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle reytingin zirvesine oturmayı başaran Hercai dizisi, 12. bölümüyle sezon finali yaptı.

Cuma akşamı yayınlanan sezonun son bölümünde Reyyan ve Miran, herkesi, yaşanan her şeyi unutup birlikte mutlu zamanlar geçirdiler.

Miran, Reyyan’dan sadece 24 saat istemiş ve Reyyan’a geride bıraktıklarını unutturacak anlar yaşatmıştı.

Birlikte Balıklı Göl’e giden aşıklar, çocuklar gibi eğlendikleri uçurtma uçurdukları anlarda birbirlerine yakınlaştılar.

Reyyan’ın masum, çocuksu halleri karşısında kendisini tutamayan Miran, onu öpmek istedi.

Ancak Reyyan tam o anda utanıp elini dudaklarına koydu.

İkili arasındaki bu yakınlaşma anları, ekran başındakileri mutlu etti ama Reyyan’ın kaçamak hali de kızdırdı!

“Çeksene elini Reyyan, ne gerek vardı elini koymaya, bu ikinci oldu Reyyan” şeklinde yorumlar yapan izleyiciler, Reyyan ve Miran’ın artık birbirlerine kavuşmasını istiyor.

Kimi izleyiciler durumu ti’ye alarak, kimileri kızarak, kimileri de sahnenin büyüsüne kapılarak bakın neler söylemişler?

-Canlarım benim diziyi dizi yapan miran reyyan aşkı ancak bu kadar anlatılabilirdi aşk kendimi o kadar kaptiriyorumki bu aşka çünkü çok gerçekçi

-Ne de güzel yaklaşmıştı çocuk ne diye elini koydun Reyyan ya

-Fırsatçı miran ilk fırsatta kızı öpmeye çalıştıbide Reyyanın en güzel sahneye ellini koyup bozmasına de demeli

-Ah o Reyyan yokmu o Reyyan yine öptürmedi dudakdan

-2 seferdi boyle yaptirtir senarist 3 de opusmelerini isteriz hemde kulubede

-Ucurtma bahane Opucuk sahane

-Reyyan ne zaman Miran öpecek olsa su emojiye benziyor:

-Reyyan asıl sen ne yapıyorsun? O elin orada ne işi var?!

-Reyyandaki ürkeklik,mirandaki keskin bakışın arkasından gelen utangaçlık ,ayy ancak bukadar izleyiciye yansıtabilinirdi .

sezon finalinda opemezsin finalda opersin anca

İşte izleyenleri hem kızdıran hem mutlu eden o sahne:

Hercai 12. Bölüm Özeti:

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir kere daha karşı karşıya gelir. Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi”

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

İlgili Haberler