SON DAKİKA
16 Eylül 2019 05:33

SON HABERLER

Cem, unutamadığı aşkını buluyor! Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm 2. Fragmanı

Fox TV’de Cumartesi akşamı 11. bölümü yayınlanacak olan Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümünden 2. tanıtım da ekrana geldi.

Diziye bir oyuncunun dahil olduğu yeni bölümde Cem, kalbinin derinliklerinde hala sevdiğini hissettiği kadına gidip duygularını itiraf ediyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Songül Öden, Birkan Sokullu ve Olgun Toker’in oynadıkları dizide Cem’in eski sevgilisini Ezgi Eyüboğlu oynuyor.

Yeni bölümden 2. tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Cem ve üçüzler, Reyhan için sürpriz anneler günü hazırlığındadır. Çocuklar eski fotoğrafları görünce Cem’i soru yağmuruna tutar. Cem’le birlikte geçmişe, Reyhan’ın hamileliğinin ilk dönemine gideriz. Üçüz haberini almalarıyla birlikte çiftin bütün planları alt üst olmuştur. Reyhan’ın gözyaşlarına dayanamayan Cem, hayatta yardım isteyeceği son kişinin kapısını çalmak zorunda kalır.

Beyin kanaması geçiren Erdem’in durumu kritiktir. Sevdiği birini daha kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Beste’ye kardeşleri destek olur. Hastanede Erdem’in annesiyle tanışır ancak Şehnaz’ın Erdem’in eski karısını çağırması Beste’yi zor durumda bırakır. Ceylan’ı kızı gibi gören Şehnaz, Erdem’le yeniden bir araya gelmeleri için elinden geleni yapar. Erdem’in hafıza kaybı ise Beste için işleri daha da zorlaştıracaktır.

Şakir’in zamanının çoğunu Behiye ile geçirmesi Mahur’u rahatsız eder. Bir yandan babasının hastalığı, diğer yandan iş yerindeki sıkıntılar Mahur’un dengesini bozar. Anneler günü sürprizi için çocuklarına söz veren Mahur, ne yapacağını bilemez ve iyice strese girer. Yardımına hiç ummadığı biri yetişecektir.

Berk’in ailesiyle arasındaki güçlü bağa tanık olan Derya’yı bağlanma korkusu sarar ve önemli bir karar alır. Bu karar, sadece Berk’le ilişkisinin değil, oyunun da akıbetini değiştirecektir.

İlgili Haberler