Cemre kaçtı mı kaçırıldı mı? – Müge Anlı İle Tatlı Sert 5 Ekim 2018

05 Ekim 2018 Cuma, 21:54
Cemre kaçtı mı kaçırıldı mı? – Müge Anlı İle Tatlı Sert 5 Ekim 2018

Kaybolan Cemre her yerde aranıyor… Müge Anlı ve ekibi Cemre’nin bulunması için her yolu deniyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 5 Ekim Cuma günü ekrana gelen bölümünde Cemre’nin babasından şoke eden iddialar vardı. Ayrıca Cemre’nin kaçtığı mı yoksa kaçırıldığı mı konusu da soru işaretleriyle dolu.

Videodan Cemre’nin kaçtı mı yoksa kaçırıldı mı sorusuna yönelik yorumları izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanır.

atv haberleri için

müge anlı haberleri için