SON DAKİKA
2 Şubat 2023 17:30

SON HABERLER

Cesur dekoltesiyle Gökçe Bahadır hem göz kamaştırdı hem yeni bir işe adım attı!

Evlilik heyecanı yaşayan Gökçe Bahadır’ın yeni anlaşması ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde canlandırdığı Azra karakteri ile uzun bir aradan sonra yeniden setlere dönüş yaptı. Salı akşamları Fox TV ekranında yayınlanan dizinin etkili hikayesi, milyonlarca izleyiciye farklı duygular yaşatıyor. Gökçe Bahadır da başarılı performansı ile göz dolduruyor.

Sette yoğun bir tempoda çalışan oyuncu, ayrıca sevgilisi Emir Ersoy ile 25 Şubat’ta yapılacak olan düğününe de hazırlanıyor. Oyuncu bu yoğun temposu arasında hem dizi setindeki çalışmalar hem düğün hazırlıkları hem de bu araya sıkıştırdığı reklam filmi çekimlerinde bir hayli yoruldu.

Gökçe Bahadır, ünlü bir mücevher markasının da yüzü oldu ve reklam çekiminde yer aldı. Ayrıca firmanın Esma Sultan Yalısında gerçekleştirilen davetine de katılan oyuncu, bir hayli heyecanlıydı.

Gökçe Bahadır, konuşmasında şunları söyledi: “Roberto Bravo ile birlikte yaptığımız bu projeyi ilk sizlerle paylaştığımız için çok mutluyum. Mustafa Bey’in heyecanı, hayalleri ve markası adına yapmak istedikleri ile beraber, karşılaştığım harika ve göz alıcı tasarımlar beni çok etkiledi.

Bunun yanı sıra Nihat Odabaşı gibi, görsel dünyanın içindeki her detaya hakim bir gözle de birlikte olmak, onlarca kadını canlandırmak bana bambaşka hissettirdi. Kadın gücünü ele alan ve kadınlara Bravo diyen bir film konsepti benim için çok kıymetli. Tüm kadınlara bravo.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler