SON DAKİKA
16 Eylül 2019 01:37

SON HABERLER

Ceyda Ateş’in dizilere dönüşüne Duygu Çetinkaya tepkisi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yeni bir dizi başlıyor… İsmi Çocuk…

2 sezondur ekranda yer almayan Ceyda Ateş dizinin başrol oyuncuları arasında yer almakta.

Uzun süredir ABD’de yaşayan Ateş, eşi Buğra Toplusoy ile aşkını tercih ederek kariyerine ara vermişti.

Evlendikten sonra yeniden bir yapımda rol almak adına Türkiye’ye dönen Ceyda Ateş, büyük heyecan içinde.

En son 2016-2017 sezonunda O Hayat Benim dizisinde Cemre karakteri ile izlediğimiz oyuncunun ekrana dönüşü hayranlarını çok mutlu etti.

Çocuk dizisindeki rol arkadaşları ile pozunu paylaşan oyuncuya, hayranlarının yanı sıra ünlü isimlerden de mesajlar vardı.

Arkadaşı Duygu Çetinkaya’nın “Oh bizimkiler geri döndü, çok şükür ya! Çok uzun soluklu olsun canlar” şeklindeki mesajı dikkat çekiciydi… Duygu Çetinkaya da ekranda dizilerde boy göstermişti. Binbir Gece dizisindeki Sezen Özşener rolü ile hatırlayabilirsiniz. Ayrıca Seni Bana Yazmışlar dizisinde Cansu, Firar dizisinde Betül ve Çılgın Dersane Üniversitede dizisinde de Kurdela karakterlerine hayat verdi. 5 yıldır ekranda yer almayan Duygu Çetinkaya, en son Çat Kapı Aşk isimli 2019 yapımı filmde Berna karakterine hayat vermişti.

Ceyda Ateş’in dönüşüne sevinen hayranları “Hoş geldin” mesajları yollayıp, dizinin bol reytingli olmasını diledi.

İşte Ceyda Ateş’in paylaşımı:

#çocuk çok yakında StarTv de🙏 @cocuk.dizisi 😇

Başrollerini; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı Çocuk dizisi Star TV’nin yeni sezondaki önemli kozlarından birisi olacak.

Çocuk dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otuyor. Dizinin senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor.

Sevilen isimleri ve sürükleyici hikayesi ile “Çocuk” yakında Star’da ekrana gelecek.

GENEL HİKAYE

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir…

Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

İlgili Haberler