SON DAKİKA
22 Eylül 2019 09:22

SON HABERLER

Ciğerimizi söktün Necip Memili! Bu rolün altından kalkarken ne kadar canın yanmıştır!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çukur dizisi 3. sezona hazırlanıyor… Dizinin yeni sezonundan ilk sahne yayınlandı. İzleyiciler heyecanla 16 Eylül Pazartesi akşamını bekliyor… Çukur’un yayınlanan 3. sezon ilk sahnesinde ise Cumali karakterini canlandıran Necip Memili’ye oyunculuğundan ötürü takdirler peş peşe geliyor.

Twitter’da bir dizi hayranı Memili’nin  vefat eden babasının acısına vurgu yaptı.

Ünlü oyuncunun babası Nihat Memili, Dila Hanım dizisinin çekildiği sıralarda uzun bir hastalık süreci sonucunda 2013 yılında vefat etmişti.

Memili, fragmanı instagram hesabından paylaştı. Takipçileri ünlü oyuncunun performansına adeta bayıldı.

“Oyunculuk 10 numara” diye yorum bırakan hayranları Necip Memili’ye övgülerde bulundu.

Twitter platformunda da Memili’ye çok sayıda övgü dolu yorum yapıldı.

“Kral geri döndü” diyen hayranları Cumali Koçavalı’nın cezaevinde babası İdris Koçovalı’nın ölümünden sonra yaşadığı duygusal kırılmaların etkisi altına girdi.

Bir hayranı, “Bizi bitirdin” diyerek Memili’nin performansının ne kadar iyi olduğunu ifade etti.

“Nasıl bir oyunculuktur” diyerek şaşkınlığını ifade eden çok sayıda izleyici oldu.

Sahneyi izlerken kendi babasını hatırladığını söyleyen, “Ciğerim kalmadı” diye haykıran bir dizi hayranı da mesaj bıraktı.

İşte Necip Memili’nin paylaştığı 3. sezondan ilk sahne:

,,,kalkın laaaaaaaan,,,

Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Necip Memili, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları yer almakta…

Show TV’de ekrana gelen, Pazartesi akşamı yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un 3. sezonundan ilk sahne yayınlandı. Emmi’nin sesiyle bu akşam Çukur’un 1. ve 2. sezonundan özel bölümler izleyicilerle buluştu. Hemen ardından ise uzun zamandır merakla beklenen yeni sezondan ilk sahne ekrana geldi. Yayınlanan yeni sezon sahnesinde İdris’in ölüm haberiyle sarsılan Koçovalıların acısı izleyenlerin yüreklerini dağladı.

Zor zapt edilen Cumali’nin “İdris Koçovalı ölmüş, siz niye yaşıyorsunuz? İdris Koçovalı’ya kalmayan dünya size kalır mı? Babam!” sözlerinin yankılandığı duygu yüklü sahne izleyenleri gözyaşlarına boğarken, Sadettin’in Vartolu’ya döndüğü anlar dikkat çekti.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur, merakla beklenen 3. sezonuyla Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler