SON DAKİKA
17 Eylül 2019 20:07

SON HABERLER

Çocuk dizisi 2. fragmanı izle! Büyük sır herkesin hayatını alt üst edecek!

Star TV’nin yeni sezonda ekrana getireceği Çocuk dizisi merakla beklenmekte. Başrollerini; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı dizinin 2. fragmanı yayınlandı.Videodan izleyebilirsiniz.

Oldukça etkileyici, gerilim dolu bir dizinin geldiğini fragmandan anlayabilirsiniz. Dizinin ne zaman yayına başlayacağı henüz belli değil. Ancak Eylül ayında ekrana gelmesi kesin… Çocuk dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otuyor. Dizinin senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor.

“ÇOCUK” GENEL HİKAYE

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir.

Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

İlgili Haberler