SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 00:03

SON HABERLER

Çocuk dizisinde Hasan ve Akça detayı hayranları mest edecek!

Star TV ekranlarında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Çocuk dizisi, kısa bir aranın ardından yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. 16. yeni bölüm 14 Ocak akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. İsmail Hacıoğlu’nun müthiş performansı ile beğeni topladığı dizide Merve Çağıran, Ceyda Ateş, Serhat Teoman, Nazan Kesal gibi önemli isimler bulunuyor.

Peki 16. yeni bölümde neler olacak? 16. bölüm 2.fragmanında Hasan ve Akça’nın yuvasına yaklaşan bir yılan var. Hasan bunu merak ediyor ve Akça’yı sorguya çekiyor. Birçok olayın yaşanacağı, aksiyonu bol bir bölüm gelecek. Dizinin izleyicileri özellikle de Hasan ve Akça sahnelerinde mest olacak. İkilinin her geçen hafta daha da birbirlerine sımsıkı sarıldığına şahit olacaksınız.

İşte 16.bölümde yaşanacakların detayı: Efe, evi terk ediyor!

Rıza’nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken; Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kâğıt üzerinde evli göründüğü Rıza’nın karşısına çıkmakta zorlanır. Bastırdığı kaygıları ve geride bıraktığını zannettiği çaresizliği ayaklanmıştır.

Babası Ali’nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanışır. Rıza’nın Hasan’ın babasının katili olduğunu bilen Asiye ve Akça bu karşılaşma yüzünden endişeye kapılır. Rıza’dan hoşlanmayan Hasan ise; onun anlattığı hiçbir şeye inanmaz. Babası Ali’ye ne olduğunu mutlaka öğreneceğini söyler.

Annesinin köşkte kalacağını öğrenen Hasan bir kez daha yıkılır. Bundan sonra sadece Efe’nin velayetine odaklanacaktır. Diğer yandan Akça’nın sonuca bu kadar yaklaşmışken velayet konusunda çekingen davrandığını fark eder ve buna anlam veremez.

Ali Kemal’in oyunu yüzünden kendini katil zanneden Akça ise daha fazla bu yükü taşıyamaz. Polise teslim olmaya karar vermiştir.

Hayatta onu en çok seven insanlar birbirleriyle sürekli ve kıyasıya kavga ederken; Efe onlar mutlu olsun diye evi terk eder. Küçük çocuk bir bilinmezliğe doğru yürürken kimse onu fark etmez, tek bir kişi dışında.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler