Çocuklar Duymasın 51. Bölümün özetini izleyin!

05 Ekim 2018 Cuma, 05:43
Çocuklar Duymasın 51. Bölümün özetini izleyin!

Çocuklar Duymasın aile komedi dizisi Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor. Çocuklar Duymasın yine 7’den 77’ye herkesi ekrana kilitlemekte. Dizinin reytingleri ise beklentilerin altında kalmakta. Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un başrolündeki dizinin 51. bölümünde Haluk ve Rıza Bey, tavla konusundaki iddiaları üzerine karşı karşıya gelir, peki bu mücadele nasıl sonuçlanacak? Kaybeden taraf ne yapacak?

Videodan 51. bölümde yaşananların özetini izleyebilirsiniz.

3 Ekim Çarşamba günü yayınlanan 51. bölümde, Rıza Bey ve Haluk tavla oynamaya karar verir. Ancak iki tarafın da bu konuda kendine olan güvenleri dikkat çeker. Bunun üzerine dünürler bıyıklarını kesme pahasına bir iddiaya girerler. Karşı karşıya gelen Haluk ve Rıza, oyun sırasında oldukça başa baş ilerlerler ve bu durum etrafındakileri de giderek heyecanlandırmaya başlar. Herkes büyük bir merakla kimin kazanacağını ve bu işin sonunda bıyıklarını kesecek olan kişiyi bekler. Peki tavla oyununun galibi kim olmuştur? Haluk mu yoksa Rıza mı bıyıklarına veda eden isim olmuştur.

Öte yandan Haluk ve Meltem’in etrafında dolaşan biri dikkat çekmeye başlar. Kim olduğu belli olmayan bu kişi, onların hayatını izlemeye alır. Peki bu kişi kimdir? Haluk ve Meltem’den ne istemektedir?

çocuklar duymasın haberleri için

pınar altuğ haberleri için