SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:12

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın 72. Bölüm Özetini İzle

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın 72. Bölümde, Gece’yle konuştuktan sonra Haluk’tan ayrılma kararı alan Meltem herkesi şaşırtır! Peki bu kararının arkasındaki sebep ne? Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın başrollerinde yer aldığı Çocuklar Duymasın 13 Mart Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Haluk ve Meltem’in boşanma kararı büyük bir şok etkisi yaratıyor. Çocuklar Duymasın dizisinin 72. bölümünün özet görüntülerini videoda izleyebilirsiniz.

Gece ve Meltem buluşmasında beklenmedik olaylar yaşanır! Gece, Meltem’i Haluk’tan ayrılması konusunda tehdit eder, eğer ayrılmazsa da Haluk’un hayatının tehlikede olduğunu söyler. Haluk’un hayatını riske atamayan Meltem ise ondan ayrılmayı göze alır. Ancak bunu nasıl söyleyeceğini bilemez. Meltem’in durgun halleri Haluk’un dikkatini çeker ve onunla konuşur. Duydukları karşısında şok olan Haluk, bir anda alınan bu kararın sebebini merak eder. Meltem ise aralarındaki sevginin bitmesini buna sebep gösterir ancak kimse buna inanmaz. Haluk, ortadan kaybolur… Meltem ise içine kapanır ve gözyaşlarını tutamaz…

Öte yandan Tuna, giderek gönlünü daha çok Işıl’a kaptırır. Onunla zaman geçirdikçe duygularına engel olamayan Tuna zor anlar yaşar. Peki bu işin sonu ne olacaktır?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 19.45’te Kanal D’de!

İlgili Haberler