Ana sayfa Dizi Fragmanları Çöp Adam dizisi 7. bölümde tüm gerçekler ortaya çıkıyor!

Çöp Adam dizisi 7. bölümde tüm gerçekler ortaya çıkıyor!

tarafından ker_def

Tüm gerçekler gün yüzüne çıkıyor… Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Çöp Adam’ın yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın bulunuyor.“Çöp Adam” dizisi yeni bölümüyle çarşamba akşamı Star’da ekrana gelecek…

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam dizisinin yedinci bölümünün konusu ise şöyle: Peri’nin yalıya gelişi evde bomba etkisi yaratır. Bir anda ortalık yangın yerine dönerken Berrin, Tamer’le ilgili şüphelerinde haklı olduğunu en acı şekilde öğrenir.

Peri’nin korunmaya ihtiyacı olduğunu bilen Tamer iyice köşeye sıkışır, ailesinin paramparça oluşunu eli kolu bağlı izlemek durumunda kalır.

Tüm gerçekler gün yüzüne çıkınca dönüşü olmayan kararlar alan Berrin’i durduran ve yönlendiren yine Ahu olur. Ahu’nun öfkeyle attığı adımlar, herkesi bir adım daha sona yaklaştırır.

Tamer için her şey kontrolden çıkmışken, hayatının en büyük korkusuyla yüzleşmek zorunda kalır.

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

“Çöp Adam” her çarşamba Star’da!

Yayın tarihi : 11 Ocak 2023 Çarşamba

Yayın Saati : 20.00 / 7. Bölüm