SON DAKİKA
1 Ekim 2022 09:07

SON HABERLER

Çukur 2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı İzle! Çukur 49. yeni bölümün yayın tarihi netleşti!

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, son olarak 24 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmuştu. 31 Aralık’ın yılbaşı akşamına gelmesi ve yeni yılın ilk haftalarında da yeterli reklam olmaması sebebiyle özel kanalların dizilerin yeni bölümlerini yayınlamama kararı nedeniyle Çukur hayranları dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merakla beklemekteydi.

O tarih belli oldu. Çukur dizisinde 2. sezon 16. bölümün yayın tarihi 21 Ocak Pazartesi olarak netleşti. Toplamda 49. bölümüyle ekrana gelecek olan dizide neler olacağı merakla bekleniyor. Show TV’de dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler de yayınlandı. Videodan Çukur dizisi 2. sezon 16. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Yamaç’ın vurulmasıyla perişan olan İdris’in gözyaşlarına hakim olamadığı sahnede “Yamaç’ımı vurmuşlar!” sözleri izleyenleri derinden etkilerken, kardeşinin vurulduğunu öğrenen Cumali intikam yemini ediyor. Yamaç öldü mü, Yamaç’ı kim vurdu sorularının cevabı beklenirken, Metin’le dertleşen Medet’in “Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyormuş!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’ın yaşam savaşı verdiği, Selim’in Cumali’ye sert çıktığı, Çukur’da tüm dengelerin alt üst olduğu tanıtımda Çeto ve Vartolu’nun karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltiyor. İkilinin çektiği silahlar gerilimi artırırken, kısa bir aradan sonra ekrana gelecek yeni bölümde yaşanacaklar merakla bekleniyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor.

Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

İŞTE DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Çukur’a geldiklerinde tüm adamlarının öldüğünü ve Lal’in de vurulduğunu gören Çeto ile Mahsun, büyük bir şok yaşadı ama intikam yemini içtiler. Bu arada Koçovalı ailesi yeniden bir araya geldi. Vartolu, babasına oğlunu ve Saadet’i götürdü. Orada olmayan tek kişi ise Cumali idi.

Cumali aileyi uzaktan izlerken, Vartolu’yla hesaplaşmak için çağırdı.

Vartolu, önce annesinin mezarına gitti. Cumali, onun vedalaşmasını bekledi.

Cumali de kendi aile mezarlığına gitti ve Vartolu’ya bir bıçak atarak onu vurmayacağını göze göz, dişe diş hesaplaşacaklarını söyledi.

Bu arada Yamaç’a da bir mesaj gelmişti. Çeto ve Mahsun’u bitirmeden bu işin bitmeyeceğini söyleyen mesajı kimin gönderdiği anlaşılamadı ama Ersoy olduğu tahminleri sosyal medyada yapılıyor. Mesajın, Yamaç’ın çok güvendiği birinden geldiği de bir başka tahmin. Bu kişi attığı konum ile Yamaç’ı ormanlık bir alana çağırdı.

Aracın ışıkları Yamaç’ın gözlerini kamaştırdı ama ışıkları kapatması için karşısındaki kişiyi samimi bir dille uyardı Yamaç. Tanıdığı ve güvendiği bu kişi, araçtan indi ancak izleyiciler kim olduğunu görmedi.

Yamaç’ı iki kez vurdu. Yamaç, “Neden?” diye sorarken onu orada bırakıp gitti. Yamaç’ın ayağa kalkmaya çalıştığı ve sonrasında bir tepeden yuvarlandığı ve bir su birikintisinin içinde hareketsiz yattığı görüldü.

Bu arada Çeto’nun, aynı gün içinde bir kişiyle buluştuğu ve Yamaç’ı ortadan kaldırması ile ilgili sözünü dinlemediği ama bir şekilde bunu yapmanın vaktinin geldiğini söylediği görüldü.

Yamaç, Çeto’nun oyununa mı kurban gidecek? Onu vuran kim? Yamaç ölecek mi?

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Oyuncu Kadrosu
Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
İdris: Ercan Kesal
Sultan: Perihan Savaş
Meliha: Şenay Gürler
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Celasun: Kubilay Aka
Emmi: Kadir Çermik
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Ersoy: Mehmet Yılmaz Ak
Metin: Cem Uslu
Kemal: Uğur Yıldıran
Meke: Aytaç Uşun
Akşın: İlayda Alişan
Karaca: Ece Yaşar
Yıldız: Gökşen Ateş
Veysel: Halil Babür
Hatice: İpek Türktan
Deren: Beste Kanar
Lal Fındık: Ramin Nezir

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler