SON DAKİKA
29 Ocak 2023 09:47

SON HABERLER

Çukur dizisi ekibinin verdiği unutulmaması gereken mesaj!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 3 sezondur Show TV ekranlarında devam etmekte olan Çukur dizisi, büyük beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Her yeni sezonda bambaşka bir hala bürünen, farklı karakterler ve olaylarla çıtayı daha da yükseğe çıkartan bir Çukur performansı izledik.

Koronavirüs salgını nedeniyle dizide çalışmaların durması izleyicileri üzdü ama başka bir detayın daha iyi gün yüzüne çıkmasını sağladı. Çukur Evde isimli projeye başlayan dizinin ekibi, evlerinden video konferans yöntemi ile Pazartesi akşamları youtube’da canlı yayın yaparak ne kadar güçlü ve büyük bir aile olduklarını gösterdi.

Ailenin önemini anlatması bakımında güçlü bir mesaj veren Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka da yaptığı açıklamada bu noktaya özellikle değindi. Aka, “Biz ekip olarak hep beraberiz. Orası da (youtube ortamı) çok güzel bir aile. Gerçek bir aile orası. İnsanlara bir şekilde yararlı olabileceğimizi düşünüyoruz, yararlı olmak istiyoruz” diye konuştu.

Çukur Evde projesinin sadece diziyi unutturmamak adına yapılmadığı, izleyicilere bu zorlu günlerde bir şeyler katma hedefinin olduğu da Kubilay Aka’nın sözleri ile altı çizildi.

“Belki onları biraz olsun bu karamsarlıktan uzaklaştırmak istiyoruz. Biraz daha farkındalık yaratmak istiyoruz” diyen Kubilay Aka, devamının gelmesini diledi.

Çukur Evde programının ilk bölümü 2 haftada 3.6 milyon kişi tarafından izlendi.

Çukur Evde 2. bölümü ise 1 haftada 1,5 milyon kişiye ulaştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler