SON DAKİKA
4 Şubat 2023 04:48

SON HABERLER

Çukur dizisinde Yamaç’ın büyük şaşkınlığı!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Yamaç’ın evine döndüğü tanıtımda oğlunu karşısında gören Sultan Hanım büyük bir sevinç yaşıyor. Koçovalı evinde gördüğü değişiklikler karşısında Yamaç şaşkınlığını gizleyemezken, Saadet’in Amca hakkında söyledikleri dikkat çekiyor. Yamaç’ı da kaybettiğini düşünen Cumali ise Damla’ya Çukur’dan gitmeyi teklif ediyor. Eve geri dönen Yamaç ve Amca arasında yaşanacaklar heyecanla bekleniyor.

Çukur dizisinin şimdiye kadar 116 bölümü yayınlandı.Hızla finale doğru ilerleyen yapım Mayıs ayında izleyicilerine veda edecek. Final yolunda geçtiğimiz haftalarda önemli bir değişim yaşanmış, zaman atlaması sonrası farklı gelişmeler ortaya çıkmıştı. Dizinin 22 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 117. bölümünde neler olacağı da merakla bekleniyor. İşte 117. bölüm fragmanı:

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

Yamaç’ın yıllar sonra Çukur’a döndüğünü öğrenen herkes çok şaşırdı. Yamaç, mahallede şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşırken, hem Çukur’a hem ailesine neler olduğunu anlamaya çalıştı. Cumali’yi takip eden ve evini uzaktan izleyen Yamaç, Damla’nın onu fark etmesiyle yakalandı. Cumali, evini izleyen kişiyi kovalamaya başladı. Yakaladığı kişinin Yamaç olduğunu gördüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gözyaşları içinde birbirine sarılan Yamaç ve Cumali’nın kavuşması izleyenlerin de yüreklerine dokundu. Yamaç’ın geri dönüşünün haberi Kulkan’a da ulaştı.

Bunu öğrenen Kulkan, Efsun kozunu kullanarak kendini korumaya alabilmek için harekete geçti. Yıllar içinde büyük değişim yaşayan ve eski gücünü kaybeden Kulkan’ın, Efsun’u bulması ise hiç kolay olmadı. Girdiği bir gazinoda Efsun’u şarkı söylerken gören Kulkan büyük şaşkınlık yaşadı. Yamaç Koçovalı’nın Çukur’a döndüğünü öğrenen Cumali Amca ise Yamaç’ın karşısına çıktı ve ikili ilk karşılaşmasını yaşadı. Vartolu ile Yamaç’ın kavuşması ise duygusal anlara sahne oldu. Çarpıcı gelişmelerin yaşandığı bölümün finalinde Cumali Amca’nın, Yamaç’ın gelişinden memnun olmadığını dile getirmesi dikkat çekti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler