SON DAKİKA
26 Kasım 2022 01:08

SON HABERLER

Çukur dizisinin Cennet’i Aylin Engör, büyük bir çıkış yaptı!

“Ufak Tefek Cinayetler” ve “Çukur” dizileriyle tanınan genç oyuncu Aylin Engör, tenis kortlarından setlere uzanan kariyer serüvenini, oyunculuğun hayatındaki önemini ve ileriye yönelik hedeflerini MAG Haziran sayısı için anlattı.

Oyunculuğun kendisine özgürlük hissi verdiğini ifade eden genç oyuncu, “Kendinden çok farklı hikâyeleri, karakterleri canlandırabilmek çok eğlenceli.. ” diye konuştu.  Genç ve güzel oyuncu Aylin Engör, oyunculuk kariyerinin başlamasıyla birlikte ileride gerçekleştirmek istediği hedeflerini MAG okurları ile paylaştı.

İlk oyunculuk deneyimi hakkında detay veren Engör, şunları söyledi: “İlk oyunculuk deneyimim biraz gergindi açıkçası çünkü ekip çoktan kaynaşmıştı ve sonradan aralarına dahil olmuştum. Ama herkes o kadar sıcak karşıladı ki çok kısa sürede o gerginliğimi attım ve olmak istediğim yerde olduğumu anladım.”

Aylin Engör, “Oyuncu olmak bana özgür olmayı hissettiriyor” diyerek de halinden çok memnun olduğunu da ifade etti.

Gelecekte bu röportajı okuduğunuzu düşünürsek kendinize ne söylemek isterdiniz sorusuna ise “Gelecekte bu röportajı okuduğumda, “Evet, tam da o zamanda hayal ettiğim gibi içinde olmayı istediğim birçok iyi projede yer aldım” demek istiyorum” şeklinde cevap verdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler