Çukur dizisinin reyting başarısı tamam ama yabana atılan bir büyük başarısı daha var!

17 Nisan 2018 Salı, 20:16
Çukur dizisinin reyting başarısı tamam ama yabana atılan bir büyük başarısı daha var!

Milliyet Blog’dan Abdurrahman Balcılar, Çukur dizisindeki son gelişmeleri analiz etti.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümüne final sahnesi damgasını vurdu. Nazım ve Emrah ile ittifak kuran Vartolu, Çukur’un sakinlerinden bazılarını da tarafına aldı. Bu ittifakın dengeleri nasıl etkileyeceği büyük merakla beklenecek.

Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde yeni taraflar oluştu.

Salih Koçovalı ile Vartolu arasındaki ince çizgide duran Vartolu, eski güçlü günlerine dönmek üzere adımını attı. Nazım ve Emrah ile sürpriz bir ittifak kuran Vartolu’ya Çukur’un adamlarının bazıları da katıldı. Bu tehlikeli güç birliğinin dengeleri nasıl etkileyeceği akıllarda büyük bir soru işareti yarattı.

Selim’i de bu ittifaka dahil etmek isteyen Nazım’ın amacına ulaşıp ulaşmayacağı ise heyecanla beklenecek.

Vartolu’nun tarafını seçtiği final sahnesi:

#BABALARVEOĞULLARI

Çukur dizisi reytinglerde bir hayli başarılı bir dizi. Aynı zamanda sosyal medyada da diziyle ilgili çok olumlu bir yönetim izleniyor. Dizinin sosyal medya başarısı da Türkiye sınırlarını aşmış durumda.

25. bölümün elde ettiği sosyal medya sonuçlarını yabana atmamak lazım.

Çukur, dün akşam yayınlanan 25’inci bölümüyle AB’de 11,10 izlenme oranı (rating), 26,09 izlenme payı (share), ABC1 20+’da10,81 izlenme oranı (rating), 23,26 izlenme payı (share), Total’de ise 8,29 izlenme oranı (rating), 18,83 izlenme payı (share) elde etti. Çukur’un heyecanla beklenen 25’inci bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #babalarveoğulları etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #babalarveoğulları etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 12 saat 45 dakika, dünyada 4 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

SULTAN VE MEDET YÜZLEŞTİ!

Sultan’ın vurulmasının sorumlusu olarak görülen Medet’in Sultan ile yüzleşmesi tansiyonu yükseltti. Uzun zaman sonra tüm Koçovalı ailesinin, Karaca’nın doğum günü nedeniyle aynı sofrada bir araya geldiği akşamın sonunda Sultan, Medet’le karşı karşıya geldi. Onu tekerlekli sandalyeye hapseden kişiyle yüzleşen Sultan’ın emri için Yamaç (Aras Bulu İynemli), eli tetikte bekledi.

Sultan ve Medet’in karşı karşıya geldiği gerilim dolu an:

BABA-OĞUL ARASINDA SESLER YÜKSELİYOR!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede İdris ile Vartolu’nun arasındaki tansiyon artıyor. Vartolu’nun yeniden “Çukur’un babası” olmaya çalıştığını öğrenen İdris’in tepkisi ağır oluyor. İdris, ona karşı sesini yükselten Vartolu’ya, “Çukur’un babası olacaksan eğer Saadet’in kocası olamazsın!” sözleriyle meydan okuyor.

Yeni bölümden ekranlara gelen ilk sahne:

Nazım ve Emrah ile sürpriz bir ittifak kuran Vartolu’ya Çukur’un adamlarının bazıları da katıldı. Bu tehlikeli güç birliğinin dengeleri nasıl etkileyeceği akıllarda büyük bir soru işareti yarattı. Selim’i de bu ittifaka dahil etmek isteyen Nazım’ın amacına ulaşıp ulaşmayacağı ise heyecanla beklenecek?

ÇUKUR DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer taraftan Vartolu’nun sevilisi Saadet evlendirilmek istenir. Ayşe, Damat olarak Selim’in şoförü yakışıklı Cemil’i düşünür. Bu iş olacak mı? Saadet Vartolu’nun avucundan gidiyor mu?

‘Çukur’un yeni bölümü 23 Nisan Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.

Saygılar ve sevgiler.

Abdurrahman Balcılar – Milliyet Blog

çukur haberleri için