SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:38

SON HABERLER

Çukur’da ‘Baykal’ muamması! Burak Sergen diziye geri mi dönecek?

Televizyon Gazetesi Analiz

Show TV’nin Pazartesi akşamları yayınlanan başarılı dizisi ‘Çukur’ da birkaç haftadır ‘Baykal Bey’ gizemi yaşanıyor. İlk sezonun ortalarında ölen Baykal karakterinin adının yeniden dizide geçmesi merak uyandırdı ve karakterin diziye dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

Dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde; Koçovalılar Karakuzu’lara destek veren ismin Baykal olduğunu anlamıştı ama Baykal öldüğü için bu duruma bir anlam verememişti.

Bölümün son sahnesinde ise; Uluç Reis yüzüklü adam ile buluşmuştu ve böylelikle onun hain olduğu ortaya çıkmıştı.

Dizide merak edilen detaylardan bir tanesi de, yüzüklü adamın Baykal Bey mi yoksa onun adamı mı olduğu…

İkisinin aynı kişi olduğu düşünülse de Çeto’nun birkaç bölüm önce kurduğu “Yüzüklü adamı devreden çıkarttım. Direkt Baykal Bey ile konuştum” repliği bu ikisinin farklı karakterler olduğunu düşündürttü.

Bu detaylar dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak ama büyük ihtimalle Baykal karakteri olarak ilk sezondaki gibi Burak Sergen’i görmeyeceğiz.

Şu aralar; TRT 1 ekranlarındaki ‘Halka’ dizisinde rol alan Burak Sergen’in Çukur’a dönmesi beklenmiyor.

Bu nedenle adı geçen bu Baykal’ın onuna adını kullanan bir başkası olduğu tahmin ediliyor. Akla Baykal’ın avukat olan oğlu Nazım geliyor ama Nazım’ın şüpheye yer bırakmayacak şekildeki ölümü ve karakteri canlandıran Tansu Taşanlar’ın yeni başlayacak bir dizinin kadrosunda oluşu bu ihtimali de akıllardan siliyor.

Bu bölümde Uluç’la konuşan yüzüklü adamın sesi Yücel karakterine benzetilmişti.

Bakalım; Yücel karakterinin bu olaylarla ne gibi bir bağlantısı çıkacak?

 

İlgili Haberler