Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz cesur bir poz verdi, görenler bir kez daha dönüp baktı!

12 Temmuz 2018 Perşembe, 08:17
Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz cesur bir poz verdi, görenler bir kez daha dönüp baktı!

Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, takipçilerinin de önerilerine dikkate alarak oyunculuk konusunda kendini geliştirmek için ABD’ye gitmişti.

Çukur dizisinin özellikle ilk bölümlerindeki oyunculuğu nedeniyle ciddi eleştiriler alan, hatta diziden çıkartılması istenen oyuncu, şu sıralarda Amerika Birleşik Devletleri’nde oyunculuk eğitimlerini sürdürüyor.

Bu hareketi ile hayranlarının desteğini alan oyuncu, Las Vegas manzaraları paylaşımıyla ise herkesi kendisine hayran bıraktı.

Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozuyla dikkat çeken Dilan Çiçek Deniz, beğeni yağmuruna tutuldu.

Bir kez bakanın geri dönüp tekrar bakma isteği uyandıran poz ile cesaretini de sergileyen güzel oyuncu, ABD’de hem oyunculuk hem de dil eğitimleri almakta.

Sezon arasını eğitimi için değerlendiren güzel oyuncunun aynı zamanda bir mankenlik ajansıyla da sözleşme imzaladığı iddia edilmişti.

Son olarak Las Vegas’ta bulunan Dilan Çiçek Deniz, ilginç tarzıyla dikkatleri çeken bikinisiyle Las Vegas sokaklarında boy gösterdi.

ÇUKUR DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Güzel oyuncu çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Las Vegas sokaklarında bikini ve paresoyla gezen Dilan Deniz Çiçek’in iddialı fotoğrafı kısa sürede yüz binden fazla beğeni aldı.

çukur haberleri için

dilan çiçek deniz haberleri için