Ana sayfa Dizi İzle Deli Divane 25 Kasım Pazartesi 33. Bölüm Fragman İzle

Deli Divane 25 Kasım Pazartesi 33. Bölüm Fragman İzle

tarafından admin

Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane 25 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan 33. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Sadhana, hayal ettiği gibi Ragini ve Ranvir’in evlenememesine çok üzülür. Vasundahara, Sadhana’ya verdiği sözü tutamadığı için isterse Alekh’ten ayrılabileceğini söyler. Yaşadığı ikilemden bunalan Sadhana mabede gidip dua eder.

Alekh’le hastalığına rağmen evlenmeyi kabul eden Sadhana’nın Vasundhara ile yaptığı plan Ranvir’in Sonia’yı partiye getirmesiyle bozulur. Vasundhara, Sadhana’ya artık özgür olduğunu ve Alekh ile evli kalmak zorunda olmadığını söyler. Doğru kararı verebilmek için mabede giden Sadhana, Alekh’in de arkasından gelmesi ile şaşırır.

Sadhana zamanla ona bağlanan Alekh’e kıymaz ve evde kalmaya karar verir. Sadhana’ya olan güveni iki kat artan Vasundhara, onu ev halkına karşı korur. Malti’nin paraya ve lükse düşkünlüğünü fark eden Avni onu alışverişe götürerek Sadhana hakkında bilgi toplamaya çalışır. Dans yarışmasını kaybeden Ragini’ye ise bir yanlışlık olduğu ve festivale onun katılacağı haberi gelir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra