SON DAKİKA
25 Nisan 2019 01:27

SON HABERLER

Demet Akalın, kızıp da takipten çıkartmadığı tek bir kişi var!

Okan Kurt ile 6,5 yıllık evliliğinin bitmesinin ardından Demet Akalın’ın hakkında konuşan ünlü arkadaşlarını sosyal medya hesabından takipten çıktığı gündeme gelmişti.

Beyaz TV ekranında Söylemezsem Olmaz programında yer alan Ece Erken’in program arkadaşı Bircan Bali, Akalın’ın boşanacağı haberini ilk veren kişi olmuştu.

Ece Erken, Akalın’ın kendisini düşman ilan ettiğini söyledi. Ancak bu gelişmeye karşın Akalın, Erken’i sosyal medyadan takipten çıkmadı.

Sabah Gazetesi’nden Okan Filizçay’ın haberine göre sunucu Ece Erken, önceki gün Etiler’de oğlu Eymen’le birlikte alışverişteydi.

Ayaküstü gazetecilerle konuşan Erken, arkadaşı Demet Akalın’ın boşanmasıyla ilgili konuştu. Erken, “Çok üzüldüm ayrılmasına. Bu konuyla alakalı görüşmedim kendisiyle. Bizim programda ilk bu haberler çıktı. Kendisi kızdı galiba bana, beni düşman ilan ediyor ama her zaman arkadaşımdır” dedi.

Akalın’ın Esra Erol da dahil birçok ünlü ismi takipten çıkarmasıyla alakalı, “Bir tek beni çıkarmadı. Bir sebebi vardır elbet” diyen sunucu, boşanmanın formalite olduğu iddialarına ise “Formalite olduğunu sanmıyorum. Ortada çocuk var. Ağır bir travma, çocuğa yaşatmak istemez” yorumunu yaptı.

İlgili Haberler