SON DAKİKA
5 Şubat 2023 22:55

SON HABERLER

Demet Özdemir filtresi diye bir şey var artık! Ünlüler sıraya girdi!

Televizyongazetesi.com/Detay – Tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ekranlarda olan Demet Özdemir, son dönemin popüler genç oyuncuları arasında yer alıyor. Özellikle Erkenci Kuş dizisinde oynadıktan sonra hayran kitlesini büyüten oyuncu, yeni dizisiyle de gündemden düşmüyor.

Aynı zamanda sosyal medyada da etkin bir kullanıcı olan Demet Özdemir, instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Oyuncu, renkli ve esprili kişiliği ile yaptığı paylaşımları takipçileri tarafından ilgiyle izleniyor.

Demet Özdemir, zaman zaman setten yaptığı paylaşımlarla dizinin kamera arkasından pozlar veriyor. Dizideki oyuncu arkadaşları ve set ekibiyle çektiği fotoğraf ve videoları paylaşan oyuncu, dizinin arka planını merak edenleri de sevindiriyor.

Giyimi, makyajı, saçıyla da hayranlarının ilgiyle izlediği bir isim o. Demet Özdemir’in son yaptığı bir paylaşım ise adeta bir anda dikkat çekerek dağılmaya başladı!

Oyuncu, takipçilerine günaydın demek için kullandığı renkli filtre herkesin ilgisini çekti. Demet Özdemir’den görenler kaydedip kısa videolar çekerek filtreyi kullanmaya başladı.

Kimi ünlü isimler de bu furyaya ortak oldu. Demet Özdemir’i etiketleyerek filtreyi kullandılar. Özdemir de bu isimleri kendi story hesabında paylaştı…

Aralarında Kemal Doğulu, Ayşe Tolga ve Melis İşiten de vardı filtreyi beğenip kullananlardan…

İşte o paylaşımlar…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler