SON DAKİKA
26 Haziran 2019 12:42

SON HABERLER

Demet Şener’den Demet Akalın’a felsefe yüklü cevap!

Sözcü Gazetesi’nden Emre Çevik’in haberine göre Demet Şener, kavgalı olduğu Demet Akalın’ın boşanması hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın, Demet Şener hakkında konuşmuştu. Akalın, “Ona teşekkür ederim. Ben de onun gibi dul ve işsiz kalabilirdim” şeklinde ifadede bulunmuştu.

Demet Akalın’ın Okan Kurt’tan boşanmasının ardından bu sözler Demet Şener’e hatırlatıldı.

Şener’in yanıtı felfese doluydu:

“Orası yukarısı ile benim aramda ben zamanında çok suçlandım, suçlu da değilim zaman her şeyi gösteriyor. Herkesin başına her şey gelebilir. Şuan mutluyken yarın mutsuz olabiliriz, çok paramız varken, yarın hiç paramız kalmayabilir mesleğimizi kaybedebiliriz yada bir uzuvumuzu kaybedebiliriz dünyanın binbirtürlü hali var o yüzden kimse ile uğraşmadım keşke benim hayatımla da uğraşmasalardı ama yapacak bir şey yok.

Kimsenin hayatı beni gerçekten ilgilendirmiyor, ben kendi hayatıma bakarım iki tane çocuğum var zaten herkes görüyor benim ne kadar ilgili bir anne olduğumu. Ben hiçbir zaman bu konularda konuşmadım, o dönemlerde bu konular konuşulduğu zaman bile ben kendim değil avukatım cevap verdi. Siz benim 3. kişilere elim belimde cevap verdiğimi gördünüz mü hayır herkesin hayatı ve yaşadığı kendine hayatta her şey olabilir bunu bilelim bu yeter.”

İlgili Haberler