Deniz Akkaya, kızıyla ilgili çılgına çeviren yorum için açtı ağzını yumdu gözünü!

06 Eylül 2018 Perşembe, 11:54
Deniz Akkaya, kızıyla ilgili çılgına çeviren yorum için açtı ağzını yumdu gözünü!
Deniz Akkaya: Sosyal medyada kötülük saçan insanlarla sokakta karşılaşırsak ne olacak?

Ünlü model Deniz Akkaya, kızının fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Ancak bir takipçisi Akkaya’nın kızının dişleriyle ilgili olarak “Dişlerin görüntüsü bozuksa bu kadar gülmek güzel mi bilemedim” diye yorumda bulunda.

Deniz Akkaya ise bu takipçisinin eleştirisine çok bozuldu ve “Ya sana çok şey yazmak lazım da, tuh senin kadınlığına, çocuk bu çocuk. Ne kadar mutsuzsunuz ya! Bir çocuğa bakıp bunu yazan sizin gibiler ile aynı havayı solumak istemiyorum” ben diye cevap yazdı.

Akkaya bugün Beyaz TV’de ekran gelen Nihat Doğan, Ece Erken ve Bircan Bali’nin yer aldığı programa telefonla katılan Deniz Akkaya, konuyla ilgili düşüncelerini aktardı.

Akkaya, “Çocuk ile ilgili bir şeyler yazılması beni de hayretler içine düşürüyor. Çocuğa, yaşlılara, bayramlara böyle değerlerimiz vardı. Bazı kurallarımız, desturlarımız vardı. Bir çocuğa karşı, fotoğrafına bakıp içinden böyle kötülük saçabilecek kadar, içinde ne fırtınalar kopuyor bu insanların. Sokakta yürürken biz bu insanlarla karşı karşıya geldiğimizde en ufak sorun yaşadığımızı da neler olacak? Bu tür yorumları yapanlar için yüzdeye vurursak yüzde 98’i kadın” diye konuştu.

Programdaki o anları videodan izleyebilirsiniz…

bircan bali haberleri için

deniz akkaya haberleri için