SON DAKİKA
28 Eylül 2022 16:41

SON HABERLER

Deniz Baysal’ın Söz dizisindeki halini unutun, yeni rolünde bambaşka birisi oldu!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Hazan karakteriyle büyük çıkış yapan Deniz Baysal, geride bıraktığımız sezon ise Söz dizisinde Savcı Derya olarak beğenileri toplamıştı.

Başarılı oyunculuğu ile Söz dizisi hayranlarının kalbinde yer edinen Deniz Baysal, dizinin finalinin ardından ise kısa bir tatilin ardından yeni rolüne odaklandı.

İmajı da yenilenen oyuncu farklı bir havada hayranlarının karşısına çıkacak.

Deniz Baysal, çekimleri devam eden ‘7. Koğuştaki Mucize’ filmi için öğretmen oldu.

Yapımcılığını Lanistar Media ve Motion Content Group’un üstlendiği, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı yeni sinema filmi ‘7. Koğuştaki Mucize’de son yılların gözde ismi Deniz Baysal, ‘Öğretmen Mine’ rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

7 yaşındaki kızıyla aynı zekaya sahip masum bir babanın adalet arayışını konu alan Kore uyarlaması filmin çekimleri geçtiğimiz haftalarda Muğla’da başladı.

Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Memo’nun çok sevdiği kızı ‘Ova’nın (Nisa Sofiya Aksongur) öğretmenine hayat veren Deniz Baysal’ın çekimlerden ilk kareleri yayınlandı. Baysal’ı Mine Öğretmen olarak izleyeceğimiz filmde, kendisi Memo ve Ova’nın hayatında önemli bir rol oynayacak.

İzleyenlerin uzun yıllar unutamayacağı duygu yüklü bir baba kız hikayesini konu alan film, sonbaharda gösterime girecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler