Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a işte böyle veda etti!

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 19:19
Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a işte böyle veda etti!
Televizyongazetesi/Analiz
Üç sezondur Atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterini oynayan Deniz Çakır’ın diziden ayrıldığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü.

Deniz Çakır ile birlikte dizide Kimsesiz Yaşar karakterini oynayan Olgun Şimşek’in de diziden ayrıldığı haberini, senarist Bahadır Özdener instagram hesabından duyurmuştu.

Yaşanan gelişmelerin ardından Deniz Çakır da kendi instagram hesabından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynadığı Meryem karakterine ve izleyiciye veda etti.

İşte Çakır’ın sosyal medya hesabından vedası:

“Üç sezon boyunca şahane bi macera yaşadık… Ben çok sevdim Meryem’i… Çok şey öğretti bana… Anne olmadan, anneliğin mucizesini tattırdı. Çok ağladı Deniz, Meryem’i hissetmeye çalışırken… Kalbimin Meryem kadar yandığını söyleyebilirim; o olmaya çalışırken… İyi ki de girdi hayatıma.. Şimdi bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım… “İyi insan” olmak güzel… Yanlış olanın karşısında durmak da… Her zaman sevgi ve umutla… DENİZ ÇAKIR”

deniz çakır haberleri için

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz haberleri için