Ana sayfa Sosyal Medya Deniz Çakır’dan olay söz! “Keşke Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım”

Deniz Çakır’dan olay söz! “Keşke Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım”

tarafından ker_def

Masumiyet dizisi Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Çarşamba akşamları yayınlanan dizi yeterli reytingler alamaması ile gündemdeydi. Ortalama oranlar elde eden Masumiyet dizisinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın gibi isimler bulunuyor…

Dizinin düşük gelen reytingleri sonrasında Fox TV aldığı karar ile gün değişikliğine gitti. Masumiyet dizisinin reyting yükseltememesi durumunda yayından kaldırılması gündeme gelebilir… Diziyi toparlama adına alınan değişiklik sonrası Masumiyet 17 Mayıs’tan itibaren Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşacak.

Masumiyet dizisinin setinde Deniz Çakır’ın İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün karavanını ellerinden aldığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Çakır, daha büyük ve lüks karavan isteği sonrasında iki genç oyuncunun kullandığı karavanı ellerinden almakla itham edilmişti. Deniz Çakır bu iddiaları daha önce doğru olmadığı yönünde sözlerle eleştirmişti.

Julide Ateş’in sunduğu 40 isimli programa katılan ünlü oyuncu, karavan basma iddiasıyla ilgili ilginç ifadeler kullandı. “Keşke Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım” diye konuşan Deniz Çakır, şu sözlerle bu asparagas habere tepkisini ortaya koydu.

“Öylesine saçma ki ben buna ne diyeyim yani? Covid döneminde karavan ihtiyaç, bu konuda yapımcım beni asla mağdur edecek biri değil.

Yani keşke haber eğlenceli olsaydı Hülya Avşar’ın karavanını bassaydım, yazdıkları haberde mizah çıkarmaya çalışsam, eğlenilecek bir taraf yok, çok vasat bir haber!

Buradan beni acıtmak istiyorlarsa bunlardan incinmiyorum ben! Kötü oynadı de, benim için daha makul! Emekçinin ve setçinin yanında birisiyim.”