SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 03:39

SON HABERLER

Deniz’in elindeki büyük koz ne? Avlu dizisinden, tahminleri zorlayan bir bölüm geliyor!

Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’de Perşembe akşamı 23. bölümü yayınlanacak olan Avlu dizisinde çok ilginç gelişmeler yaşanacak.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları dizinin yeni bölümünden 3. tanıtım da ekrana geldi.

Deniz, geçtiğimiz bölümün sonunda chip’i ararken Kadir tarafından bıçaklanmış ve kızının mezarı üstünde kanlar içinde kalmıştı.

Dizinin yeni bölüm 1. tanıtımında Kudret’e gelen bir telefonla Deniz’in öldüğü söylenmişti ancak durum sanıldığı gibi olmayacak.

Deniz, bir şekilde kurtuluyor ve elinde kazma kürekle bir yeri kazmaya çalışıyor. Bu arada Murat, Deniz’in peşinde.

Deniz her yerde aranırken ekrana gelen tanıtımdaki görüntüde Zerrin’in polisi arayıp Deniz’in adresini verdiği ve o sırada Murat, Zerrin ve Deniz’in aynı evde oldukları görülüyor.

Hayli karmaşık durumların yaşanacağı anlaşılan dizide, Azra ve Kudret arasında da bir çekişme yaşanacak.

İşte 23. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Deniz’in elindeki büyük koz ne?

Deniz’in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz’in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil… Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin, onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır. Ancak Deniz’in elindeki koz onu her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır…

İlgili Haberler