Diriliş Ertuğrul dizisi 118. bölümünde Noyan ölecek mi?

15 Mayıs 2018 Salı, 07:27
Diriliş Ertuğrul dizisi 118. bölümünde Noyan ölecek mi?
Televizyon Gazetesi

Engin Altan Düzyatan’ın başrolündeki Diriliş Ertuğrul dizisinin 16 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelecek olan 118. yeni bölümü büyük merakla bekleniyor.

Reyting rekortmeni dizinin yeni bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Ertuğrul’un Noyan’ın etrafının haçlılarla çevrildiği bir anda fırlattığı mızrağın kime gittiği merak edildi.

İzleyiciler, “Ertuğrul, Noyan diye bağırarak mızrağı Noyan’ı kurtarmak için, arkadaki haçlılara fırlatacak. Haçlılar Noyan ve Ertuğrul’a saldırıya girişmiş olmalılar” diyerek bu sahye yönelik beklentilerini aktarmakta.

Bakalım 118. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte 118. bölüm 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Halime, Kayı Obası’nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman’a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı. Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun’a rastlamış ve onu Kayı Obası’na gelip Osman’ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet’in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı.

DİRİLİŞ ERTURĞUL TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’u Ögeday’a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul’u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos’un ardından Kayı Obası’nın başına kim musallat olacak?

diriliş ertuğrul haberleri için