Diriliş Ertuğrul dizisi 28 Mart 112. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

22 Mart 2018 Perşembe, 06:52
Diriliş Ertuğrul dizisi 28 Mart 112. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 28 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de ekrana gelecek olan 112. bölümünde neler olacağı merak konusu..

Sen Anlat Karadeniz ile reyting mücadelesine devam eden Diriliş Ertuğrul’un 112. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul’un sultan tarafından masum olduğuna karar verilmiş ve Ertuğrul; Artuk, Turgut, Bamsı ve Sungur’u kurtarmış, Günalp’a da haddini bildirmişti. Altunaba, Kılıçarslan ve anasını katletmiş, Emir Saadettin ise Altunaba’yı öldürerek iyice güçlenmişti. Halime ise, Ertuğrul’a gebe olduğu muştusunu vermişti. Ahmet, Ertuğrul’dan aldığı vazife için yola çıkmış ve cehennem savaşçılarının lideri olmuştu. Bu sayede de Kritos’a kendini kabul ettirmeye muvaffak olmuştu. Günalp ve Tekfur Kritos, sulh anlaşmasını yapacakları sırada Ertuğrul gelmiş, oyunu bozmuş ve Günalp ile Kritos’u zapt etmişti?

Emir Saadettin’e koşulsuz itaati yüzünden gaflet içine düşen Günalp, içine düştüğü bu durumu anlayabilecek mi? Günalp ve Kritos’un akıbeti ne olacak? Ahmet, verilen vazifeyi yerine getirebilecek ve Emir Saadettin’in güvenini yeniden kazanabilecek mi? Söğüt’e göçme hususunda Kayılar ve Çavdarlar arasında yaşanan anlaşmazlık ve Aslıhan’ın endişeleri nereye varacak? Turgut ve Aslıhan arasındaki gerginlik ne olacak?

Emir Saadettin ile Mahperi’nin oyunları, devleti nereye sürükleyecek? Emir Saadettin’in devletin içinde ve sultan üzerinde kurduğu tahakküm, bertaraf edilebilecek mi? Gıyaseddin’in Emir Saadettin’e karşı bir hamlesi olacak mı?

diriliş ertuğrul haberleri için