SON DAKİKA
21 Nisan 2019 03:42

SON HABERLER

Dizi oyuncularının her hafta bir daire parası kazanması nedir ya? Ünlü mankenden isyan!

80’lı yılların podyumlarda fırtınalar estiren ismi Engin Koç ve eşi Pınar Koç, teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Engin Koç, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı’nın hazırlayıp sunduğu, teve2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Açıklamaları bir hayli keskindi… Özelikle dizilerde rol alan ve her hafta bir daire parasına yakın ücret kazanan oyuncuları diline dolayan Engin Koç, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu’na da güzel mesajlar yolladı.

“1976’da mankenler kralı oldum. Beni yetiştirenler çok iyiydi. En iyisini yapmaya çalıştım ve yaptım. Benden bir sonraki devre çok güzeldi. Atilla Saral’ı çok severim. Kıvanç’ı çok severim. İmirzalıoğlu’nu çok severim. Bunlar çok can çocuklardır. Eski fotoğraflarım duruyordu. Sonra bir tepkisellik başladı bende. Her şeyi bir torbaya koydum ve attım. Çalıştığım zamanlar çok büyük paralar görmedim. Biraz kendimi kıssaysım bir iki bir şey daha alırdım. Çok şükür hiçbir şeyden eksik değilim.”

“Dünya bir adaletsizliğin üzerinde. İnsanların %90’ı açken %10’unun bu paralarla dönmesi tuhaf. Oyuncular o kadar sayfa ezberliyorlar, tabii ki para alırlar. Ama ülkenin durumuna baktığında bu duruma karşıyım. Allah’ın tecellisi %100 yerini bulacaktır. Ben oyunculuğa karşı değilim. İnsanın insana ne verdiği önemli. Ben de oynasam, bunun bir hakkı olmalı. Bir ömür boyu ev parası bulamayan binlerce insan var. Her hafta bir daire parası kazanmak nedir ya?”

“Hala sektörün içinde olsam, ufak paralara fit olurdum. Bir insana 10 lira verirsin yetmez, 1 lira verirsin etrafı cennet olur. Demek ki bunların parasının bereketi yok. Her hafta lüks restoranlara gidip, 2 bin 3 bin hesap verirsen yetmez tabi. Mahalle restoranına gidersen yeter. Yukarıdaki sana yettirecek zaten. Açlar bu dünyada doymadan, bu dünya refaha girmeyecek”

İlgili Haberler